PPOŻ PRAKTYCZNIE
 

Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w zakresie organizowania i prowadzenia szkoleń praktycznych z zakresu wykorzystania podręcznego sprzętu gaśniczego. Z przykrościa trzeba stwierdzić, że większość pracowników wielu firm, nie potrafi skorzystać z podręcznego sprzętu gaśniczego lub obawia się go wykorzystać.

Organizowane przez nas szkolenia, które są prowadzone przez doświadczonych oficerów straży pożarnej, mają na celu przede wszystkim zmianę postawy pracowników. Szkolenie zawiera zarówno elementy teoretyczne jak i również praktyczne. Podczas prezentowania elementów teoretycznych nasi eksperci zadbają o fachowe przekazanie wiedzy niezbędnej podczas wszelkich działań gaśniczych. W trakcie zajęć praktycznych uczestnicy będą mogli zdecydować się na samodzielne skorzystanie z podręcznego sprzętu gaśniczego pod nadzorem naszych instruktorów.

Poprzez działania praktyczne wiele osób przełamuje swoje wewnętrzne opory i ewentualny strach związany z użytkowaniem sprzętu gaśniczego, dzięki czemu będą oni w stanie powtórzyć w przyszłości te działania w sytuacji realnego zagrożenia.

 

Przejdź do naszej galerii i zobacz w jaki sposób realizujemy swoje działania! (GALERIA)

powrót